• impuls küchen
  • impuls küchen
  • impuls küchen
  • impuls küchen

Kvaliteetne köögimööbel Saksamaalt.

Täiuslik viimistlus, kõrgeimad kvaliteedistandardid, detailidele tähelepanu pööramine ja pidev uute ideede voog – ja seda juba üle 90 aasta!  Valikus on köögid klassikalisele, kaasaegsele ja maamaja stiilile. ALNO köögid – MADE IN GERMANY.

IMPULS KÜCHEN pakub värsket ja minimalistlikku disaini atraktiivse hinnaga (keskmine ja madalam hinnaklass). Ka tänapäeval jääb valdav osa tehase toodangust ikkagi kohalikule turule, mis sunnib tootjat pöörama suurt tähelepanu kvaliteedinõudlikule Saksa kliendile.

KÜSIGE KINDLASTI KÖÖGIMÖÖBLI PAKKUMINE JA ÄRGE UNUSTAGE KA ELEKTRISEADMEID – NEED ON OLULISED ELEMENDID TEIE KÖÖGIS!

Et saaksite planeerida oma kööki ilma kompromissita.

Köögi saab kujundada alati vastavaks teie vajadustele, nii et isegi kui teie ruumi kuju tekitab probleeme, ei pea te oma disainiga kompromisse tegema. Mööbel on saadaval mitmesugustes kõrgustes ja laiustes. Üksuste sügavuse osas on teil absoluutne vabadus valida – neid saab vähendada vastavalt teie konkreetsetele soovidele.

Suur valik kapitüüpe tagab, et iga köögi saab individuaalselt planeerida kuni viimase nurgani. Tänu paindlikele organisaator-süsteemidele saab sahtlite ja süviste sisustust täpselt kohandada oma isiklike eelistuste järgi.

Integreeritud isesulguvad mehhanismid võimaldavad igat tüüpi sahtlil automaatselt ja vaikselt sulguda. Uste lisapidurdused tagavad rahu ja vaikuse.

Kaasaegsed valgussüsteemid loovad meeleolu ja tööpiirkondade õige valguse.

impuls küchen
impuls küchen

Köögis asuvad uksed ja sahtlid avanevad ja sulguvad iga päev, tuhandeid kordi aastas ning seda aastakümneid. Piisav põhjus, miks mööbli tehniline pool peaks tuginema üksnes Saksamaal toodetud markeeringuga kvaliteedile. Kvaliteet, millele saate kindel olla päevast päeva ja aasta aastalt.

“Golden M” tähistab testitud kvaliteeti, tagatud ohutust ja tervislikku kodukeskkonda.

Saksamaa Mööbli Kvaliteedi Tagamise Ühendus (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel eV – DGM) on pühendunud tervisele ja ohutusele. “Golden M” märgistusega annab DGM välja ainult mööblit, mida on põhjalikult testitud. See peab olema vastupidav, ohutu ning hästi valmistatud – ja see ei tohi sisaldada tervisele ohtlikke materjale.