Pesumasin auruprogrammiga AEG L9FEA69S My AEG WI-FI

Home/Pesumasinad/Pesumasin auruprogrammiga AEG L9FEA69S My AEG WI-FI

Pesumasin auruprogrammiga AEG L9FEA69S My AEG WI-FI

Auruprogrammidega pesumasin, mille ioniseeriv filtrisüsteem optimeerib trumlisse suunduva vee koostist nii, et pesuaine ja -pehmendi toime oleks võimalikult tõhus ka madalamatel temperatuuridel. Rakendus My AEG soovitab teile alati pestavate riiete jaoks sobivaima programmi ja saadab selle otse teie pesumasinale. 
 • Pehmem vesi, õrnem toime
 • Iga riidekiud pestud ja kaitstud
 • Vähem triikimist
 • Energiaklass A+++-65%

Kirjeldus

Pesumasin auruprogrammiga AEG L9FEA69S My AEG WI-FI

Nautige riiete imelist pehmust
Pesumasin auruprogrammiga AEG L9FEA69S My AEG WI-FI häid omadusi märkate te kohe pärast viimaste pöörete lõppemist. Kuna SoftPlus tagab pesupehmendi jõudmise iga riidekiuni, on tulemuseks pehmem, siidisem ja siledam pesu kui eales varem ning te võite kindel olla, et teie väärtuslike ja uute esemete eluiga on nüüd tunduvalt pikem.

Rakendus MY AEG
Kasutage My AEG äppi, et pesemine käivitada ja jälgige selle kulgu mis tahes kohas oma kodus. Valige My AEG äpis oma lemmik pesutsükkel ja valige Wi-Fi sümbol. See käivitab kaugjuhtimisrežiimi. Rakendus My AEG soovitab teile alati pestavate riiete jaoks sobivaima programmi ja saadab selle otse teie pesumasinale. Tsükli ajal kuvab rakendus vastaval ekraanil tsükli oleku ja annab teile märku, kui programm on lõppenud. My AEG aitab teil oma pesupesemist täies mahus kontrollida.

Pehmem vesi, õrnem toime
Veevärgivesi sisaldab mineraale, mis mõjuvad riidekiududele halvasti. Need AEG pesumasinad on esimesed, mis sisaldavad selliseid mineraale eemaldavat tehnoloogiat. Ioniseeriv filtrisüsteem optimeerib trumlisse suunduva vee koostist nii, et pesuaine ja -pehmendi toime oleks võimalikult tõhus ka madalamatel temperatuuridel. Nii tagatakse õrnatoimeline hooldus, mis jätab riided pehmeks ja värvid kirkaks.

Iga riidekiud pestud ja kaitstud
Tavaliste pesumasinate puhul jõuab pesupehmendi vaid vähem kui kolmandiku pesukiududeni. Kuid ÖKOMixi kasutades jõuab pestava pesuni kogu pesupulber ja pesupehmendi, kuna need lahustatakse ja aktiveeritakse vees juba enne trumlisse jõudmist. See on esimene pesumasinatehnoloogia, mis suudab pesuainet ja pehmendit nii ühtlaselt levitada, tagades sel moel kõigi kiudude parima võimaliku hoolduse ja puhastumise.

Hoolitsemine riiete eest. Vee ja energia kokkuhoid
ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

AEG-uus tase pesuhoolduses

 • Suurim pesukogus: 9 kg
 • Maksimaalne tsentrifuugimiskiirus: 1400 p/min
 • Pesuprogrammid: puuvill, sünteetika, ColourPro, õrnpesu, villased esemed pluss, auruga värskendamine, OKOPower, allergiavastane, kiirpesu 20 min 3 kg, välirõivad
 • Ajasäästu valikud
 • Trumli tasakaalukontroll
 • Fuzzy Logic tehnoloogia, kohandub pesukogusega
 • Viitstardi võimalus
 • Lapselukk
 • Jalad: 4 reguleeritavat
 • Üleujutuskaitse Aqua Control sensoriga

 

 

 

Lisainfo

Kaal83 kg
Mõõtmed60.5 × 60 × 85 cm
Kaubamärk

AEG

Värvus

Valge

Pesumasina tüüp

Eestlaetav

Energiatõhususe klass

A+++

Maksimaalne pesukogus (kg)

9

Müratase dB(A)

47/75

Tsentrifuugimiskiirus (p/m)

1600

Eelised

auruprogramm, My AEG äpp, ÖKOMix, SoftWater

Sulle võib meeldida ka…