Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L8WBC61S

Home/Pesumasinad, Kuivatiga pesumasinad/Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L8WBC61S

Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L8WBC61S

Pesumasin-kuivati, millel Woolmarki sinine sertifikaat nii pesu kui kuivatuse eest – nii saate pesta ja kuivatada õrnemaidki rõivaid.

 • Aauruga värskendamine
 • ÖKOPower NonStop 4 h/5 kg
 • ÖKOMix-tehnoloogia
 • Peske ja kuivatage ka üksnes käsitsipestavaid õrnu ja villaseid esemeid

Kirjeldus

Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L8WBC61S

Pikaajaline kaitse nii pesemisel kui kuivatamisel
Patenteeritud ÖKOMix-tehnoloogia tähendab sujuvat, katkematut pesu- ja kuivatusprotsessi. Erinevalt muudest seadmetest lahustab meie masin pesuaine ja pehmendi veega juba enne trumlisse suunamist, tehes nende toime võimalikult tõhusaks. Nii pesuaine kui ka pehmendi lahustatakse ja aktiveeritakse enne pesuga kokku puutumist. Nii levivad toimeained ühtlasemalt kui mis tahes muudes praegu saadaolevates pesumasin-kuivatites. Pesuaine ja pehmendi pääseb sel viisil iga riidekiuni – see valmistab pesu ka kuivatuseks paremini ette. Nii on riided kogu ulatuses täielikult kaitstud ja seda tunduvalt lühema ajaga kui tavaliselt.

Suurepärased tulemused ruttu ja energiatõhusalt
Meie ÖKOPower NonStop 4 h/5 kg programm tagab tõhusaimad pesu- ja kuivatustsüklid võimalikult lühikese ajaga. Nelja tunniga saate puhtaks ja kuivaks 5 kg pesu – nii aja kui ka energia mõttes on see praegu kõige ökonoomsem lahendus maailmas.

Saage tuttavaks – teie riiete kaitsja
Uudne Kombi pesumasin-kuivati koos DualSense-tehnoloogiaga reguleerib temperatuuri ja trumli pöördeid ning kohandab programme vastavalt pestava pesu tüübile. Alates paksematest jakkidest kuni pehmete džempriteni pestakse, kuivatatakse ja kaitstakse kõiki esemeid ühekorraga, masinast välja võtmata.

Kaksiktehnoloogia võimaldab täppishooldust
Meie DualSense-tehnoloogia valib vastavalt pestavate riiete materjalile sobiva temperatuuri ja trumlipöörded ning kohandab programmi pikkust. Madalam kiirus ja kontrollitud pöörded tähendavad seda, et kogu pesu alates õueriietest kuni õrnade esemeteni saab puhtaks ja kuivaks ühekorraga.

Kohandatud tsüklid tagavad tõelise mugavuse
ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Peske ja kuivatage ka üksnes käsitsipestavaid õrnu ja villaseid esemeid
See pesumasin-kuivati on praegu ainuke omalaadne turulolev seade, millele on antud Woolmarki sinine sertifikaat nii pesu kui kuivatuse eest, võimaldades masinas turvaliselt pesta ja kuivatada ka õrnu, näiteks ainult käsitsipestavaid villaseid esemeid.

 • Pesumasin-kuivati
 • Suurim pesukogus pesemisel 10 kg ja kuivatamisel 6 kg
 • Maksimaalne tsentrifuugimiskiirus: 1600 p/min
 • Viitstardi võimalus
 • Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga
 • Lisaloputus
 • Programmid: puuvill, puuvill säästuprogramm, sünteetika, õrnpesu, villased esemed pluss, välirõivad, OKOPOWER (5kg/4h), auruga värskendamine, loputus (sõltuvalt p/min), tsentrifuug/ väljapumpamine
 • Trumli tasakaalukontroll
 • Jalad: 4 reguleeritavat
 • Üleujutuskaitse

 

 

Lisainfo

Mõõtmed60.5 × 60 × 85 cm
Kaubamärk

AEG

Värvus

Valge

Pesumasina tüüp

Eestlaetav, Pesumasin-kuivatid

Energiatõhususe klass

A

Maksimaalne pesukogus (kg)

10/6

Müratase dB(A)

51/77/63

Tsentrifuugimiskiirus (p/m)

1600

Eelised

auruprogramm, ÖKOMix

Sulle võib meeldida ka…