Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L9WBC61B

Home/Pesumasinad, Kuivatiga pesumasinad/Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L9WBC61B

Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L9WBC61B

3 kg pesu puhtaks ja kuivaks 3 tunniga? Meie soojuspumbatehnoloogiaga pesumasin-kuivatiga on see võimalik.

 • Aauruga värskendamine
 • NonStop 3 h/3 kg
 • ÖKOMix-tehnoloogia
 • Peske ja kuivatage ka üksnes käsitsipestavaid õrnu ja villaseid esemeid

Kirjeldus

Pesumasin-kuivati auruprogrammiga AEG L9WBC61B

See on kogu teie garderoobi kaitseingel.
Peske ja kuivatage kogu oma pesu ühekorraga. Uudne ÖKOKombi koos SensiDry-tehnoloogiaga kohandab süsteemi vastavalt pesu tüübile, olgu tegu õrnade villaste või vastupidavate välisriietega. Soojuspumba-tehnoloogia reguleerib temperatuuri ja trumli pöördeid, tagades alati ühtlase pesu ja kuivatuse. Alati.

Madalad temperatuurid tagavad parema tõhususe ja ökonoomsuse
Meie pesumasin-kuivati on esimene omalaadne maailmas, sest selle juurde kuulub SensiDry Technology® koos unikaalse soojuspumbaga. ÖKOKombi väljatöötamisel uuriti põhjalikult erinevaid riidematerjale, tagamaks pesuprogrammide maksimaalne tõhusus ja ökonoomsus. Võrreldes teiste pesumasinatega on selle seadme pesutsüklid kuni 40% energia- ja veesäästlikumad.

Pikaajaline kaitse nii pesemisel kui kuivatamisel
Patenteeritud ÖKOMix-tehnoloogia tähendab sujuvat, katkematut pesu- ja kuivatusprotsessi. Erinevalt muudest seadmetest lahustab meie masin pesuaine ja pehmendi veega juba enne trumlisse suunamist, tehes nende toime võimalikult tõhusaks. Nii pesuaine kui ka pehmendi lahustatakse ja aktiveeritakse enne pesuga kokku puutumist. Nii levivad toimeained ühtlasemalt kui mis tahes muudes praegu saadaolevates pesumasin-kuivatites. Pesuaine ja pehmendi pääseb sel viisil iga riidekiuni – see valmistab pesu ka kuivatuseks paremini ette. Nii on riided kogu ulatuses täielikult kaitstud ja seda tunduvalt lühema ajaga kui tavaliselt.

Kohandatud tsüklid tagavad tõelise mugavuse
ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Kaksiktehnoloogia võimaldab täppishooldust
Meie DualSense-tehnoloogia valib vastavalt pestavate riiete materjalile sobiva temperatuuri ja trumlipöörded ning kohandab programmi pikkust. Madalam kiirus ja kontrollitud pöörded tähendavad seda, et kogu pesu alates õueriietest kuni õrnade esemeteni saab puhtaks ja kuivaks ühekorraga.

Kuiv ja puhas pesu vaid kolme tunniga
NonStop 3 h/3 kg programm peseb ja kuivatab kolme tunniga kuni 3 kg pesu. See tähendab puhtaid ja kandmiseks valmis riideid vaid ühe katkematu programmi abil. Mugavaim viis riiete hoolduseks – kompromisse tegemata.

 • Pesumasin-kuivati
 • Suurim pesukogus pesemisel 10 kg ja kuivatamisel 6 kg
 • Maksimaalne tsentrifuugimiskiirus: 1600 p/min
 • Viitstardi võimalus
 • Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga
 • Lisaloputus
 • Programmid: non stop 3h/3kg, auruvärskendus/kortsueemaldus, loputus (sõltuvalt p/min), tsentrifuug/ väljapumpamine, puuvill, puuvill säästuprogramm, sünteetika, õrnpesu, villased esemed pluss, välirõivad
 • Trumli tasakaalukontroll
 • Jalad: 4 reguleeritavat
 • Üleujutuskaitse

 

 

Lisainfo

Mõõtmed63 × 60 × 87 cm
Kaubamärk

AEG

Värvus

Valge

Pesumasina tüüp

Eestlaetav, Pesumasin-kuivatid

Energiatõhususe klass

A

Maksimaalne pesukogus (kg)

10/6

Müratase dB(A)

51/77/66

Tsentrifuugimiskiirus (p/m)

1600

Eelised

auruprogramm, ÖKOMix, SensiDry, soojuspumba tehnoloogia

Sulle võib meeldida ka…