Pesukuivatid

Home/Pesukuivatid

Pesu peaks alati olema pehme ja meeldiv kanda – just sellepärast tuleks kasutada trummelkuivatit. Selle seadmega saad oma riided ja rätikud kiirelt kuivaks ja pehmeks. Nii hoiad kokku aega ja parimat tehnoloogiat kasutades võid julgelt kuivatada ka õrnu siid- ja villaseid esemeid. Hoolitse oma lemmikriiete eest paremini. Tee seda AEG või Electroluxi trummelkuivatiga.
Erinevalt tavalistest pesukuivatitest ei kasuta soojuspumbaga kuivatid õhu soojendamiseks energiakulukaid küttevardaid. Selle asemel kasutatakse soojuspumpa. See innovatiivne komponent säilitab ja taaskasutab kuuma jääkõhku, mis annab enamiku järgmiseks kuivatusprotsessiks vajalikust energiast.
Electrolux PerfectCare tootesarja pesukuivatid säilitavad teie rõivaste
tekstuuri, kuju ning funktsiooni kauem. Siid ei kortsu, villane ei tõmbu kokku ning ülerõivad püsivad veekindlad. Pesukuivati on paigaldatav pesumasina peale kui ka kõrvale. Ärge laske hooldusjuhistel enda stiili dikteerida. PerfectCare tootesarja seadmetega võite olla kindel, et õrnad materjalid ning villased ja käsipesu vajavad rõivad saavad väärilise hoolduse osaliseks.