EGMER GRUPP OÜ loodi 2010 aastal.

Egmer Grupp on väikeettevõte, mille põhitegevuseks on kodumasinate müük.

Teades, et head maitsed teevad inimesed õnnelikuks, saab tänapäevaseid tehnikasaavutusi kasutades tõsta elukvaliteeti.
Kui teil on kirg söögivalmistamise vastu ja soovite oma elustiilile sobivaid köögiseadmeid siis aitan teid rõõmuga.


Robert Jaeski
,  juhatuse liige

Induktsioonpliidiplaat Bosch koos õhupuhastiga PXX895D66E

PIKENDATUD TOOTJAGARANTII

Tehnika võib olla ettearvamatu, mistõttu soovitame pikendada garantiid kuni 4-ks aastaks. Nii tagad kindlustunde, et tulevikus ei kaasneks ühtegi kulu. Pakume teile võimalust olemasoleva garantii pikendamist kuni neljaks aastaks. Täiendav garantii hakkab kehtima koheselt pärast tootjagarantii lõppemist mis tagab teile kindlustunde veel pikemaks ajaks kaitstes toote tarbijat tootmisdefektide eest. Kõiki vajaminevaid hooldustöid teostab garantiikorras garantiiremonti pakkuv partner. Garantiiaja pikkus tootjate poolt köögitehnikale on 2 aastat eraisikutele ja 6 kuud juriidilistele isikutele.

TRANSPORT JA PAIGALDUS

Pakume meilt tellitud toodetele ja köögimööblile transporti üle Eesti ja ühtse paketina transpordi ja paigaldusteenused kodumasinatele oma ala asjatundjatelt.

  • Transporditeenus ukseni (üle Eesti).
  • Transporditeenus siseruumidesse (Tallinnas ning Tallinna lähiümbruses).
  • Transpordi ja paigaldusteenus sisaldab toote transporti objektile Tallinnas ning Tallinna lähiümbruses, vana toote demontaaži ja tagastust ning pakendi utiliseerimist. Hinnad on arvestatud miinimumtasuna. Hinnale lisandub tasu lisatarvikute ning objekti keerukusest tingitud lisatöö eest (nt. hoonesisene transport keerdtrepist jms), samuti parkimistasu kui objekt asub tasulise parkimise tsoonis.