Riiete hooldus

NUTIKAS HOOLDUS – Riidehooldus AEG-ga

NUTIKAS HOOLDUS - Riidehooldus AEG-ga

RAKENDUS MY AEG

Kõrgtehnoloogiline kodu pole enam ulme, vaid tegelikkus. Meie ühendatud, kaasaegsete seadmete juurde kuuluvad kodutöid täielikult juhtivad rakendused. Vaadake nutiseadmest, kui kaugel on pesupesemine, valige robottolmuimajale sobiv puhastusaeg või saatke väljavalitud retsept otse ahjule. Võimalusi on lõputult.
Kui teie seade on ühendatud, ei pea te enam õigete hooldusviiside leidmiseks guugeldama. Rakendus My AEG soovitab teile alati pestavate riiete jaoks sobivaima programmi ja saadab selle otse teie pesumasinale.

SÄILITAGE TÄIELIK KONTROLL
Kasutage My AEG äppi, et pesemine käivitada ja jälgige selle kulgu mis tahes kohas oma kodus.
Valige My AEG äpis oma lemmik pesutsükkel ja valige Wi-Fi sümbol. See käivitab kaugjuhtimisrežiimi. Tsükli ajal kuvab rakendus vastaval ekraanil tsükli oleku ja annab teile märku, kui programm on lõppenud. My AEG aitab teil oma pesupesemist täies mahus kontrollida.
Pesemine pole veel kõik – riiete õige kuivatamine on vähemalt sama oluline riidehoolduse osa. My AEG äpi kaudu saab sama edukalt kasutada ka trummelkuivatit. Kasutage Hooldusnõunikku, et valida teile sobiv automaatprogramm. Salvestage oma lemmikprogrammid valikus Minu lemmikud ja juhtige oma kuivati tööd kodu teisest otsast.

Vaadake, kuidas hooldada

HOOLDUSETIKETI JUHEND

Ärge laske hooldussildil end enam eksitada. Rakenduse My AEG hooldusnõunik suudab hooldussiltidel olevad sümbolid teie pesumasina või kuivati programmideks tõlkida. Valige riideesemel olev sümbol ja rakendus valib sobiva programmi ning saadab selle teie seadmesse. Personaalne hooldus – nutitelefoni kaudu.

Et kõike seda võimaldada peavad olema järgnevad tingimused täidetud:

  • Apple: telefon või tahvel. Vähemalt iOS 8.0 või uuem
  • Android: telefon või tahvel: vähemalt Android 4.0.3 või uuem
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4GHz ning WEP, WPA või WPA2 AES/TKIP koos internetiühendusega.
  • Veenduge, et kohas, kuhu te seadme paigaldate, oleks piisav signaalitugevus.
  • Kui seade jääb Wi-Fi ruuterist liiga kaugele, peaks kasutama võrgu leviala laiendajat.

 

Rakendusega MY AEG pesumasina ja pesukuivati leiad SIIT