Riiete hooldus

Kuivatage julgelt

Kuivatage julgelt

Pesu peaks alati olema pehme – kasutage trummelkuivatit.

Selle seadmega saate oma riided ja rätikud kiirelt pehmeks. Teil kulub vähem aega ning parimat tehnoloogiat kasutades võite julgelt kuivatada ka õrnu siid- ja villaseid esemeid. Hoolitsege oma lemmikriiete eest paremini. Tehke seda trummelkuivatiga.

AEG 8000 seeria trummelkuivatid

AEG 8000 seeria trummelkuivatites võite nüüd kuivatada riideid, mida te varem kuivatisse panna ei tihanud. Woolmarki sertifikaadiga trummelkuivatitel on unikaalne AbsoluteCare süsteem – programm, mis juhib kuivatustrumli pöördeid ja temperatuuri eriti täpselt. See hoiab õrnu kiude eraldi, kuivatades neid madalal kiirusel ning tagades ka 100% siidesemete vormispüsimise, jättes need isegi siledamaks kui õhu käes kuivades. Õrnu villaseid esemeid hoitakse trumli pöörlemise ajal lamedalt vastu trumli seina, imiteerides lamekuivatust. Teie džemprid säilitavad oma kuju ja tekstuuri ega tõmbu kokku. Lisaks kuulub 8000 seeria juurde innovatiivne välisriiete programm, mis kasutab täpset aega ja temperatuuri, et taastada välisriiete veekindla membraani veekindlus paremini kui lihtsalt õhu käes kuivatades – omadus, mida võite usaldada. Täielik hooldus siid-, villastele ning õueriietele.

 

7000 seeria trummelkuivatid

7000 seeria trummelkuivatid kasutavad tõhusat SensiDry tehnoloogiat, et kuivatada teie riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised kuivatid. Täpsed andurid jälgivad kuivatustsüklit, et teie riided ei peaks kunagi kokku puutuma liigse kuumusega. Sel moel säilitavad teie riided pikema aja jooksul oma värske välimuse. 7000 seeria kombineerib kõiki ProSense tehnoloogia aja- ja energiaeeliseid ning SensiDry tehnoloogiat, mis on lihtne kuivatusprogramm kohandatud kuumusseadetega.

6000 seeria trummelkuivatid

6000 seeria juurde kuulub ProSense tehnoloogia koos ProTex pehme trummliga, mille eriline pinnamuster parandab õhuvoolu teie riietele. Nii jäävad riided siledamad ega ole omavahel sõlmes. See on teie igapäevane kvaliteeditagaja.

Allolev tabel annab kiire ülevaate AEG trummelkuivatite tehnoloogiate varustatuse osas seeriate lõikes.

Trummelkuivatite seeria

*ProSteam tehnoloogia on valitud 8000 seeria mudelitel

Valige oma elustiili jaoks sobiv AEG trummelkuivati siit.