Uncategorized @et

TwinTech jahutussüsteem tagab parimad tulemused

TwinTech jahutussüsteem tagab parimad tulemused

Loomuliku värskuse säilitamine. Täpne jahutus tagab parimad tulemused.

Üle 75% peredest ei tea, millist temperatuuri oma külmutuskapi jaoks valida. Seetõttu kaotab säilitatav toit oma maitse ja tekstuuri juba enne seda, kui toiduvalmistamisega algustki tehakse.

Enamik külmutuskappe kasutab külmiku- ja sügavkülmikuosas sama ringlevat õhku, mille tagajärjeks on kehvad temperatuuri- ja niiskustingimused mõlemas sektsioonis. TwinTech® tehnoloogia kasutab kiiret külmutamist, tekitades kuiva ja külma õhu tugeva ringlemise. Samuti tagab see seadmes parimad temperatuuri- ja niiskustingimused, mis aitab sellist riknemist ära hoida. Nii säilivad toiduained kauem ja maitsevad paremini.

Kui soovite hõrgutavat toitu, läheb teil tarvis esmaklassilisi toiduaineid. See on õnnestunud toidu eeldus. Maitsed tulevad värskusest ja sellest, kuidas te oma toiduaineid hoiate. TwinTech jahutussüsteem jälgib, et kõiki parimaid looduslikke maitseid säilitataks stabiilselt õigel temperatuuril, jättes teie külmiku härmatisevabaks ja toidu kvaliteetseks. Alates lehtkapsast kuni kurgini püsivad kõik köögiviljad kauem värsked. Puu- ja köögivili jääb värske, krõmpsuv ja maitsev. Liha ja kala säilitavad oma esialgse värskuse.

Toidu õige säilitamine vähendab ka mittevajalikke kadusid. 61% toidujäätmetest oleks välditav vaid tänu toidu õigele säilitamisele.

Valige oma elustiili jaoks sobivaim TwinTechi jahutussüsteemiga külmik-sügavkülmik siit.