Riiete hooldus

AEG-uus tase pesuhoolduses

AEG-uus tase pesuhoolduses

TEHNOLOOGIA JA DISAINI UUS PÄEV

AEG pesumasinad on parim viis, kuidas oma rõivaste uut välimust pikemalt säilitada. Siinkohal mõtleme ka tõeliselt hinnalisi riideesemeid. AEG pesumasinad suudavad pakkuda väga õrna hooldust, mis annab head tulemused ka vähese energiakuluga. Iga pesumasina- ja trummelkuivatiseeria juurde kuulub kindel ja unikaalne tehnoloogia. Mida edasi, seda täiuslikumat riidehooldust see seeria pakub. Parimate tulemuste saamiseks tuleks valida samasse seeriasse kuuluv pesumasin ja trummelkuivati. Just selline kooslus tagab teile parima koduse riidehoolduse.

 

SoftWater-tehnoloogia

AEG 9000 seeria pesumasinates kasutatav uuenduslik SoftWater-tehnoloogia eemaldab veest karedad mineraalid, mis võivad riiet kahjustada. Pesuaine seguneb puhta ja pehme veega paremini, tagades põhjaliku pesu ka madalatel temperatuuridel. Niisugune õrn töötlus jätab musta mustaks ja erksad värvid sama kirkaks kui siis, kui te rõivaeseme ostsite. 9000 seeria pesumasinad on loodud selleks, et saaksite põhjaliku 60-kraadise pesutulemuse vaid 30 kraadi juures. See kulutab vähem värve, nii et teie kirkad riided püsivad sellisena kauem.

 

ÖKOMix tehnoloogia

AEG 8000 seeria ÖKOMix tehnoloogia segab pesuaine ja kangapehmendaja enne trumlisse jõudmist veega. See on esimene pesumasinatehnoloogia, mis jaotab pesuaine ja pehmendaja täiesti ühtlaselt. Selline ühtlane jaotamine tagab tõhusama puhastuse, sest nii pesuaine kui pehmendaja jõuavad riieteni alles siis, kui nad on täielikult aktiveeritud – tagades esmakordselt selle, et hooldatud saab iga riidekiud. Kiiretoimelise ÖKOMix tehnoloogiaga 8000 seeria pesumasinate juurde kuulub uus ÖKOPower pesuprogramm. Selle pikkus on vaid 59 minutit ja see tagab minimaalse energiatarbimise juures väga head pesutulemused.

 

ProSteam tehnoloogia

ProSteam® tehnoloogiaga 7000 seeria seadmete juurde kuulub uus PlusSteam-funktsioon, mis kasutab riideid siluvat ja triikimist hõlbustavat auru. Esemed jäävad värsked ja lõhnavabad.

 

ProSense® tehnoloogia

Alates 6000 seeria pesumasinate ProSense® tehnoloogia tuvastab automaatselt pesukoguse ja arvutab selle põhjal sobivaima pikkusega pesutsükli.

AEG pesumasinaseeriad

 

Woolmark-maailma juhtiv villa-asjatundja

Woolmark on katsetanud AEG ja Electrolux masinaid ja tunnistanud need villaste riideesemete pesemiseks sobivaiks. Seega, kui märkate Woolmark Apparel Care silti, võite kindel olla, et selles masinas tohib julgelt pesta ka oma kõige õrnemat käsitsipestavat džemprit.

Valige oma elustiili jaoks sobiv AEG pesumasin siit.